Без рубрики

День поезії в бібліотеці

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії.

Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, на 30-ї сесії ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

Наша бібліотека  приєдналася до святкування.

DSC_0022

З надзвичайною теплотою і невимушеністю пройшов День поезії “Поезія, що музикою серце надихає”, який зібрав в читальному залі тих, хто любить, розуміє і цінує поезію. Саме вона, поезія, була господинею заходу, а довгоочікуваними гостями були вірші.

Кожен з присутніх читав прекрасні поетичні твори класиків і сучасників: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни костенко, Василя Симоненка, Олександра Олеся та інших.

DSC_0023

DSC_0025

Завідуюча бібліотекою провела огляд книжкової виставки “Поезія – це музика душі”, розповіла присутнім про значення поезії в житті людини і ознайомила з сучасними поетами Прикарпаття. Шанувальники поетичного слова поринули у світ прекрасної, чарівної поезії Марії Вайно, Надії Дички, Ярослава Ткачівського, Романа Юзви, Галини Турелик, Орисі Яхневич, Василя Ганущака, Лідії Завацької, Любові Пушко та інших.

DSC_0027

DSC_0031

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s